آیا کالاهایی که در سایت موبیست بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به اینکه در سایت موبیست غیر از کالاهای تولید کننده اصلی ، کالاهای مشابه نیز بفروش میرسد ، برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل و یا غیر فابریک در توضیحات محصول مشخص شده اند.

بنابراین هنگام خرید حتما به توضیحات محصولات دقت نمایید و توضیحات کامل در موبیست برای هر محصول موجود است.

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان اصلی و فابریک داشته باشد ، موبیست اصالت این کالاها را تضمین مینماید.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود و مربوط به شرکت سازنده است.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است ، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت موبیست توسط شرکت تولیدی آن کالا در ایران گارانتی شده‌اند .

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت ، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و موبیست هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در موبیست عرضه می‌شوند اصلی هستند .

از این رو است که موبیست اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.